
Пусковий автомобільний пристрій з компресором, дисплеєм та ліхтарем JUMP STARTER 6000 mAh
Продавець: Velotrend
3 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 9556/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пусковий автомобільний пристрій з компресором, дисплеєм та ліхтарем JUMP STARTER 6000 mAh». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Power |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 203 мм |
| Длина | 62 мм |
| Емкость аккумулятора | 6000 А·ч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 113 мм |
| Автоматическое отключение | Да |
| Пиковый ток | 600 А |
| Рабочее давление компрессора | 150 PSI |
| Стартовый ток | 300 А |
| Температура эксплуатации | -20°C до 60°C |
| Тип аккумулятора | Встроенный |
| Тип индикации | Дисплей |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності