
Пила на 2 акумулятори з автоматичним мастилом ланцюга та шина 15см на 2000Вт DUC 2000z
Продавець: Kanctovar
1 799 ₴4 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: VEN0016/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пила на 2 акумулятори з автоматичним мастилом ланцюга та шина 15см на 2000Вт DUC 2000z». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір 2в1 Секатор та Пила на 24V з 2 акб у валізі Набір інструменту для дачі

Набір 2в1 Секатор і Пила на 24 V з 2 акб у валізі Набір інструменту для дачі Лучшая цена

Набір 2в1 Секатор і Пила на 24 V з 2 акб у валізі Набір інструменту для дачі HP227

Набір 2в1 Секатор і Пила на 24 V з 2 акб у валізі Набір інструменту для дачі SN27
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 150 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 12 м/сек |
| Объем масляного бака | 75 мл |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Вес | 1.65 кг |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-13
Переваги
Гарне обслуговування2024-08-25
Переваги
Швидко зв'язались


