
Пилосос контейнерний 4000Вт, 2,5л, V-TEKK GD-1604 / Побутовий пилосос без мішка / Потужний пилосос для дому
Продавець: GoodChoise
1 699,6 ₴2 428 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234579560
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Пилосос контейнерний 4000Вт, 2,5л, V-TEKK GD-1604 / Побутовий пилосос без мішка / Потужний пилосос для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность всасывания | 800 Вт |
| Объем пылесборника | 2.5 л |
| Особенности | Защита от перегрева |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Тип уборки | Сухая |
| Цвет корпуса | Сиреневый |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-25
Не проходіла проплата.. у другому заказі пройшло...
Переваги
Актуальна ціна2026-03-25
Не проходіла проплата.. у другому заказі пройшло...
Переваги
Актуальна ціна2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності