
Радіатор активного охолодження алюмінієвий для M2 SSD до 2280 Чорний
Продавець: Big Lavka
392,25 ₴523 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1009-944-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Радіатор активного охолодження алюмінієвий для M2 SSD до 2280 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Rocketek |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 76 мм |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальный уровень шума | 25 дБ |
| Материал радиатора | Алюминий - медь |
| Назначение | Для модулей памяти |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 3-pin |
| Ширина | 23.5 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-23
все добре)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


