
Радіокерована машинка-всюдихід з пультом управління, ефектом пари та світловими ефектами Climbing 2.4 GHz
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: VEN-3688/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Радіокерована машинка-всюдихід з пультом управління, ефектом пари та світловими ефектами Climbing 2.4 GHz». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип модели | Автомобиль |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Масштаб модели | 1:14 |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Состояние | Новое |
| Длина | 286 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Высота | 143 мм |
| Световой сигнал | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-31
Все працює, проблемі вирішили.
Переваги
Товар не відповідав опису



