
Радіокерована машинка з пультом Bugatti 922-1 Дитяча машинка-іграшка Машинка-трансформер
Продавець: Velotrend
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 16660-бирюза/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Радіокерована машинка з пультом Bugatti 922-1 Дитяча машинка-іграшка Машинка-трансформер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка на радіокеруванні з камерою, WiFi та пультом, SPRINT - Радіокерована машинка з WiFi камерою та пультом управління, SPRINT

Радіокерована машинка з пультом Bugatti 922-1 Дитяча машинка-іграшка Машинка-трансформер

Машинка перевертень Stunt LH-C019S радіокерована машинка з керуванням жестами та пультом YU227
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 280 мм |
| Емкость аккумулятора | 700 мА/ч |
| Звуковой сигнал | Да |
| Максимальная скорость | 10 км/ч |
| Масштаб модели | 1:14 |
| Напряжение аккумулятора | 1.5 В |
| Радиус действия | 25 м |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Ni-Cd |
| Тип модели | Автомобиль |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності