
Радіоприймач GOLON RX-606 AM, FM та SW. LED-ліхтарик AUX-вхід Функція Power Bank
Продавець: Primetorg
362,94 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2318
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Радіоприймач GOLON RX-606 AM, FM та SW. LED-ліхтарик AUX-вхід Функція Power Bank». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GOLON |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 490 г |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 160 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



