
Радіоприймач GOLON RX-9922UAR FM/AM/SW, MP3/WMA, USB/SD, телескопічна антена, портативний
Продавець: Primetorg
608,87 ₴615,02 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0824
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Радіоприймач GOLON RX-9922UAR FM/AM/SW, MP3/WMA, USB/SD, телескопічна антена, портативний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GOLON |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 215 мм |
| Особенности | Картридер, USB-разъем |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


