
Радіоприймач сонячною панеллю Golon KB RX BT 319 SOLAR з Bluetooth і USB/SD HP227
Продавець: HappyHouse
373 ₴414 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 319319555
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Радіоприймач сонячною панеллю Golon KB RX BT 319 SOLAR з Bluetooth і USB/SD HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | GOLON |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 210 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Ширина | 90 мм |
| Вес | 850 |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-13
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-06
Відповідальний продавець, перед відправкою звірив відповідність характеристик на задоволення моїх вимог, супер, з таким підходом ніяких питань по роботі не виникло, так і повинно бути
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності