
Радіоприймач з акумулятором + ліхтарик, Bluetooth, USB, RX-BT086 / Портативний ФМ радіоприймач на батарейках
Продавець: GoodChoise
528 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234573963
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Радіоприймач з акумулятором + ліхтарик, Bluetooth, USB, RX-BT086 / Портативний ФМ радіоприймач на батарейках». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Особенности | Выход на наушники, Фонарик, Картридер, USB-разъем |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Темное дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 85 мм |
| Длина | 165 мм |
| Высота | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Чудовий товар, рекомендую всім,я задоволений, працує гарно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності