
Радіоприймач з Led ліхтариком GOLON RX-382, радіо з вбудованим акумулятором
Продавець: Primetorg
469,72 ₴505,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 3016
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Радіоприймач з Led ліхтариком GOLON RX-382, радіо з вбудованим акумулятором». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GOLON |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Особенности | Фонарик, USB-разъем |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 165 мм |
| Высота | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-03
Радио на акомуляторе +плюс к этому встроенный лед фонарь, зарядил его всё исправно работает то шо надо при включении света, моему отцу понравилось, цена-качество товара соответствует описанию, рекомендую берите непожалеете 👍👍👍✌️✌️✌️🙃🙃🙃
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-06
Гарний приймач на свої гроші.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-31
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


