
RAF R-8783 "ТИТАН" / Пилосос для дому / Контейнерний пилосос / Миючий пилосос
Продавець: GoodChoise
5 307,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234589259
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «RAF R-8783 "ТИТАН" / Пилосос для дому / Контейнерний пилосос / Миючий пилосос». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Дисплей | Да |
| Дополнительная комплектация | Насадка-щетка для мебели, Насадка "Ковер/Пол" |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 12 л |
| Особенности | Защита от перегрева, Съемный бак для воды, Возможность сбора жидкости |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Потребляемая мощность | 1650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип уборки | Сухая, Влажная |
| Ширина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності