
РH метр 3в1 цифровий аналізатор ґрунту з LCD екраном Білий
Продавець: Mytorg
974,1 ₴1 146 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-684-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «РH метр 3в1 цифровий аналізатор ґрунту з LCD екраном Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.12 кг |
| Высота | 253 мм |
| Длина | 62 мм |
| Длина зондов | 154 мм |
| Измерение параметров | Комплексный анализ |
| Монитор | LED |
| Тип | Цифровой |
| Форм-фактор | Портативный |
| Ширина | 28 мм |
| Количество зондов | 2 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



