
Розкладачка похідна складана 190 х 65 см
Продавець: Big Lavka
2 373 ₴3 164 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-316-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розкладачка похідна складана 190 х 65 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 1900 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая труба |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 650 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-07



