
Розкладна 3-ярусна сушарка 49х76.5х173 см на коліщатках
Продавець: Velotrend
799 ₴1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 7577-1/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розкладна 3-ярусна сушарка 49х76.5х173 см на коліщатках». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Длина | 490 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 765 мм |
| Высота | 1730 мм |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Максимальная нагрузка | 50 |
| Материал | Металл |
| Тип сушилки | Напольная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-22