
Розкладна газова міні-плита під балон з п'єзопідпалом K-202 Червона
Продавець: Velotrend
249 ₴299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00007127/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Розкладна газова міні-плита під балон з п'єзопідпалом K-202 Червона». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.4 кг |
| Ветрозащита | Нет |
| Время непрерывной работы | 2 час |
| Высота | 9.5 мм |
| Газовый баллон | Нет |
| Длина | 150 мм |
| Кейс для транспортировки | Нет |
| Материал газовой горелки | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 2800 Вт |
| Плита | Да |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 100 г/час |
| Соединение баллона | Защелка |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-12-20
Дякую Велике за Вашу роботу
2023-12-12