
Розкладне ліжко 200x70x30 см на 8 ніжках з 6-позиційною спинкою AND 193-64 Сіра
Продавець: Velotrend
3 349 ₴4 109 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3876/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розкладне ліжко 200x70x30 см на 8 ніжках з 6-позиційною спинкою AND 193-64 Сіра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 8 кг |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 200 мм |
| Колесики | Нет |
| Комплектация матрасом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Состояние | Новое |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина | 70 мм |
| Наполнитель матраса | Поролон |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06