
Розкладушка до 120кг (189х60х45см), Чорна / Розкладачка туристична / Розкладне ліжко для кемпінгу
Продавець: GoodChoise
995,09 ₴1 421,56 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456970905
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розкладушка до 120кг (189х60х45см), Чорна / Розкладачка туристична / Розкладне ліжко для кемпінгу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Полипропиленовая ткань |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1890 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 8 кг |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності