
Розсувний шатер на білому каркасі для саду намет 3х4.5 м Тент для відпочинку на природі Білий
Продавець: Kanctovar
6 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: sh345belusil-белый/KR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Розсувний шатер на білому каркасі для саду намет 3х4.5 м Тент для відпочинку на природі Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вид | Тент |
| Сфера использования | Для дома, Fast-food, Уличная торговля, Реклама, Фуршет |
| Количество стенок | 4 шт |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Ткань | Брезент |
| Покрытие ткани | Поливинилхлоридное |
| Плотность | 800 г/м2 |
| Цвет | Белый |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 2700 мм |
| Диаметр трубы | 35 мм |
| Вес | 28 кг |
| Ширина | 4500 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-07-27
Переваги
Гарне обслуговування2023-07-22
Переваги
Гарне обслуговування


