
Розвиваючий дитячий конструктор Молекули Puzzle blocks HL6012 Конструктор пластиковий кольоровий
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 90455/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розвиваючий дитячий конструктор Молекули Puzzle blocks HL6012 Конструктор пластиковий кольоровий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 22 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-05
Добрий день! Дякую за такий якісний та яскравий конструктор. Відправка в день замовлення це просто супер. Замовляла вдруге, бо як дізнались знайомі та з роботи колеги, що такий конструктор не дорого та якісно виготовлений то мерщій всі замовляти почали. Скоро свята а ідея для подарунка супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


