
Ручна локшина з насадкою для равіолі RAF R.6670 Машинка для приготування равіолі
Продавець: Kanctovar
1 249 ₴1 550 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01673/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручна локшина з насадкою для равіолі RAF R.6670 Машинка для приготування равіолі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.27 г |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Максимальная толщина пласта | 6 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная толщина пласта | 2 мм |
| Напряжение | 0 В |
| Насадка для равиоли | Есть |
| Потребляемая мощность | 0 Вт |
| Привод | Ручной |
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Ширина | 210 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-11



