
Ручна лупа 15х з підсвічуванням
Продавець: Big Lavka
99,75 ₴133 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1001-389-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручна лупа 15х з підсвічуванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.063 кг |
| Высота | 25 мм |
| Диаметр линзы | 37 мм |
| Длина | 130 мм |
| Кратность увеличения | 15 х |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие подсветки | Да |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Ручной |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-05
Всё отлично!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


