
Ручний блендер на 2 швидкості з ножами з нержавіючої сталі BITEK BT-325B 1000W
Продавець: Kanctovar
449 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 7087/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Ручний блендер на 2 швидкості з ножами з нержавіючої сталі BITEK BT-325B 1000W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Тип блендера | Погружной |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Питание | Сеть 220В |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вес | 0.6 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-01-24
2025-01-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-09
Переваги
Гарне обслуговування


