
Ручний кухонний міксер 1600Вт, 5 швидкостей, 25000 об/хв, Bitek BT-6664 / Міксер для тіста / Міксер потужний
Продавець: GoodChoise
841,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234591355
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ручний кухонний міксер 1600Вт, 5 швидкостей, 25000 об/хв, Bitek BT-6664 / Міксер для тіста / Міксер потужний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 180 мм |
| Венчики для взбивания | Да |
| Глубина | 80 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Серый |
| Количество насадок | 4 |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип миксера | Ручной |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-24
Отримала замовлення. Дуже задоволена. Товар відповідає опису, ціна актуальна, відправили швидко. Продавець дуже приємний та ввічливий. Буду замовляти сама і рекомендуватиму своїм знайомим та друзям саме цей магазин. Щиро дякую вам за вашу працю. Удачі вам та процвітання!
2026-03-12
Вітаємо! Раді, що вам сподобалась наша робота! Дякуємо за добрі слова й замовлення — будемо на зв’язку!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності