
Ручний міксер 250 Вт на 7 швидкостей із насадками BITEK BT-6633 Червоний
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 7114/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний міксер 250 Вт на 7 швидкостей із насадками BITEK BT-6633 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Тип миксера | Ручной |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Количество скоростей | 7 |
| Количество насадок | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Венчики для взбивания | Да |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Защита от случайного отсоединения насадок | Да |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


