
Ручний міксер для кухні на 800 Вт BITEK BT-6629 Кухонний електричний міксер
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7152/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний міксер для кухні на 800 Вт BITEK BT-6629 Кухонний електричний міксер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ручний міксер для кухні на 7 швидкостей BITEK BT-6211 250 Вт Чорно-сірий Кухонний електричний міксер

Ручний міксер для кухні на 5 швидкостей BITEK BT-6629A 800W Кухонний електричний міксер із підставкою

Міксер стаціонарний з чашею 3,5 л, 500W, 5 режимів, Sokany CX-6652 / Ручний міксер для тіста / Міксер кухонний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Тип миксера | Ручной |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Количество скоростей | 5 |
| Количество насадок | 2 |
| Режим Турбо | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Венчики для взбивания | Да |
| Насадки для замеса теста | Нет |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Высота | 182 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Глубина | 88 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-15
Дякую за замовлення.Все бистро і якісно.



