
Ручний вертикальний відпарювач RAF SKY для одягу із мірною чашею для води на 1000 Вт
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RS7307/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний вертикальний відпарювач RAF SKY для одягу із мірною чашею для води на 1000 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Вес | 0.6 кг |
| Возможность долива воды | Да |
| Время нагрева до образования пара | 1 мин |
| Время непрерывной работы без долива воды | 30 мин |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Длина парового шланга | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Количество режимов работы | 2 |
| Объем котла (бака для воды) | 0.2 л |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Парковка | вертикальная |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Противокапельная система | Да |
| Регулировка силы пара | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемный бак для воды | Да |
| Температура пара | 98 град. |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



