
Ручний відпарювач на 1600 Вт для одягу від мережі Парогенератор для прасування одягу RAF R.1277 Зелений
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01183/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний відпарювач на 1600 Вт для одягу від мережі Парогенератор для прасування одягу RAF R.1277 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Объем котла (бака для воды) | 0.2 л |
| Регулировка силы пара | Да |
| Количество режимов работы | 2 |
| Время нагрева до образования пара | 1 мин |
| Производительность пара | 20 г/мин |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Съемный бак для воды | Да |
| Возможность долива воды | Да |
| Температура пара | 98 град. |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Парковка | вертикальная |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.7 м |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Вес | 0.74 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-14
Переваги
Швидко зв'язались, Ввічливий продавець


