
Рюкзак міський XD Design Bobby Анти крадіжка 021-209 сірий
Продавець: Kanctovar
445 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 111518/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак міський XD Design Bobby Анти крадіжка 021-209 сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 850 г |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 16 см |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 18 л |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 30 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


