
Рюкзак ортопедичний Leader City Чорний M 42*29*15см 982534 водовідштовхуючий
Продавець: Kanctovar
1 059 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 119016/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак ортопедичний Leader City Чорний M 42*29*15см 982534 водовідштовхуючий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 15 см |
| Вес | 830 г |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


