
Рюкзак-перенесення капсула з прозорими стінками з вікном огляду для перенесення свійських тварин CC-01 Рожевий
Продавець: Kanctovar
549 ₴705 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 117267-1/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Рюкзак-перенесення капсула з прозорими стінками з вікном огляду для перенесення свійських тварин CC-01 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 420 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-05-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-05-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-05-01
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



