
Рюкзак протикрадій з USB, Bobby, чорний, 23 літри HP227
Продавець: HappyHouse
253 ₴316,8 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2323RKZKBBC2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак протикрадій з USB, Bobby, чорний, 23 літри HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bobby |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Вес | 850 |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-17
Замовив 13.03.26 ввечері. У переписці обіцяли надіслати 15.03.26. Зараз 12:00 17.03.26, нічого не надіслано! Не можу рекомендувати. Скасував замовлення і запросив повернення коштів.
Переваги
Товар не відправили