
Рюкзак Senkey & Style Music з USB світиться в темряві, світиться в темряві YU227
Продавець: YouShine
332 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 570MCRKZKC2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Рюкзак Senkey & Style Music з USB світиться в темряві, світиться в темряві YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Высота | 46 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Ширина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-09-03
Переваги
Швидко відправили2025-08-25
2025-08-22
2025-07-16
Замовляла с блакитним малюнком прийшло с білим
Переваги
Товар не відповідав опису