
Садова гірлянда 50 LED у формі зірочок 6,5 м на сонячній батареї
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 111686/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Садова гірлянда 50 LED у формі зірочок 6,5 м на сонячній батареї». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 90 мм |
| Тип питания | Солнечная энергия |
| Состояние | Новое |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Цвет шнура питания | Черный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Режим работы | Статический |
| Форма лампочки | Звездочка |
| Длина шнура питания | 2 м |
| Цветовая гамма | Теплый белый |
| Количество ламп | 50 шт |
| Тип гирлянды | Шарики Уличная |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Вес | 300 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-12-21
Враховуючи ситуацію із світлом і інтернетом - все чудово і оперативно на скільки це можливо
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


