
Садові ліхтарі Комплект 10 шт на сонячній батареї
Незалежний AI-аналіз 13 відгуків покупців для «Садові ліхтарі Комплект 10 шт на сонячній батареї». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Dacia |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 60 г |
| Высота | 315 см |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Количество ламп | 10 шт |
| Количество светодиодов | 10 шт |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Применение освещения | Для подсветки деревьев и растений, Для освещения ландшафтов, Для освещения крыльца, Для освещения садовых дорожек, Для освещения улиц, парков |
| Пылевлагозащищенная крышка | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | В грунт |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Форма плафона | Круглая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Ширина | 45 см |
💬 Відгуки покупців (13)
Класні
Чому я замовляла біле світло, а прийшов теплий віддтінок чому так ?
Швидко відреагували на замовлення. Приємне спілкування з менеджером,швидка відправка, отриманий товар відповідає опису.
Відправили швидко, але ще ніяк не зарядяться)))) не світили ще поки
Швидке опрацювання замовлення. Товар відповідної якості ,
Боже я у захваті від замовлення!Замовила в цьому шикарному магазині набори садових фонарів на сонячних батареях!ШИКАРНО!Головне ціни супер !Величезне дякую продавцям!Замовлятиму ще!
Замовила садові ліхтарі, все прийшло швидко, але є одне але мали ще покласти світло відбиваючі браслети взяли за них гроші,а їх в посилці не було!подзвонила сказали, що дізнаються і наберуть ніхто не подзвонив!!
Доставка швидка) якість супер))) товаром задоволена❤️
Всі працюють. Радують око вночі своїм освітленням.
З 10 працює лише 9І так у 2 наборах


