
Садовий шланг X-Hose 45 метрів для поливу саду з розпилювачем Синій YU227
Продавець: YouShine
344 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MAGICHOSE45M
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Садовий шланг X-Hose 45 метрів для поливу саду з розпилювачем Синій YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Xhose |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Цвет | Синий |
| Диаметр | 20 см |
| Длина | 45 мм |
| Максимальная температура воды | 80 |
| Материал шланга | Тканное полиэфирное полотно латекс АБС-пластик |
| Минимальная температура воды | 3 |
| Рабочее давление | 12 |
| Толщина стенки | 2 |
| Увеличение шланга при подаче воды до | 45 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
Всім майбутнім покупцям не раджу робити замовлення в даного продавця. Товар не відповідає вказаному опису. Продавець не реагує на будь яке вирішення питання!
Переваги
Товар не відповідав опису