
Секатор садовий плоский професійний 225 мм. Сірий
Продавець: Big Lavka
529,5 ₴706 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-118-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Секатор садовий плоский професійний 225 мм. Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.242 кг |
| Максимальный диаметр реза | 24 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Общая длина | 225 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-21
Режет хорошо.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-27
Приємний у роботі.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили


