
Секатор у валізі 24V на 2 аккумулятори Електричні садові ножиці
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴3 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: VEN0010-2/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Секатор у валізі 24V на 2 аккумулятори Електричні садові ножиці». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Потужний секатор у валізі з 2 акумуляторами для догляду за садом RD00-79

Потужний секатор у валізі з 2 акумуляторами для догляду за садом RD00-79

Потужний секатор у валізі з 2 акумуляторами DOMOTEC 48V Електричні ножиці для саду

Потужний секатор у валізі з 2 акумуляторами Secateur 48 В Електричні садові ножиці
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Другое Издательство |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 45 мм |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Порода дерева | Абрикос |
| Вес | 1.5 кг |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Мешок насадка | Нет |
| Лента для прививки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-22
Переваги
Актуальна ціна


