
Сенсорна світлодіодна гнучка настільна лампа у вигляді Котячої лапи DIGAD 1925
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 16240/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Сенсорна світлодіодна гнучка настільна лампа у вигляді Котячої лапи DIGAD 1925». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 2.5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 5 В |
| Цвет | Розовый |
| Цвет арматуры (основания) | Розовый |
| Производитель | Digad |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет плафона | Желтый, Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець2024-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


