
Сенсорне сміттєве відро на 13 л, чорне / Автоматичне сміттєве відро / Сенсорний сміттєвий бак
Продавець: GoodChoise
649,6 ₴928 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234578548
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сенсорне сміттєве відро на 13 л, чорне / Автоматичне сміттєве відро / Сенсорний сміттєвий бак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид корзины | Для мусора |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Объем | 13 л |
| Поверхность | Матовая |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип мусорного ведра | Сенсорное |
| Тип установки | Напольная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 19 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Вітаємо! Дякуємо за відгук і за те, що обрали саме нас. До нових зустрічей!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
