
Сейф-книга велика на замку з ключем London
Продавець: Kanctovar
999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Книга-сейф большая Lond
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сейф-книга велика на замку з ключем London». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Взломостойкость | 2 класс |
| Внешняя высота | 260 мм |
| Внешняя глубина | 60 мм |
| Внешняя ширина | 200 мм |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Состояние | Новое |
| Тип | Книга-сейф |
| Цвет | London |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


