
Шафа тканинний 3 секції складаний з каркасом STORAGE WARDROBE KR130 175 х 130 х 45 см YU227
Продавець: YouShine
856 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 88130SHKB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Шафа тканинний 3 секції складаний з каркасом STORAGE WARDROBE KR130 175 х 130 х 45 см YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 175 см |
| Длина | 45 см |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для одежды |
| Ширина | 130 см |
| Количество отделений | 6 |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-14
Переваги
Швидко відправили2025-07-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності