
Шайба Меблева M10/50шт Збільшена DIN 440 Плоска Оцинкована Spec
Продавець: Инструменты
300 ₴650 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17D20000007D10200001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шайба Меблева M10/50шт Збільшена DIN 440 Плоска Оцинкована Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шайбы | Плоская увеличенная |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Материал шайбы | Сталь |
| Наружный диаметр | 34 мм |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 440 |
| Толщина шайбы | 3 мм |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Класс прочности | 100HV |
| Количество в упаковке, шт | 50 |
| Метрическая резьба, М | 10 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Плоские |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-23



