
Шайба Мідна Ущільнювальна М16 D22 Набір 10 шт DIN 7603A Spec
Продавець: Инструменты
270 ₴530 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17U00000007U16221561
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шайба Мідна Ущільнювальна М16 D22 Набір 10 шт DIN 7603A Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шайбы | Плоская |
| Внутренний диаметр | 16 мм |
| Материал шайбы | Медь |
| Наружный диаметр | 22 мм |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 7603A |
| Толщина шайбы | 1.5 мм |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Количество в упаковке, шт | 10 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Плоские |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





