
Шайба Плоска М14 Набір 50 шт ЦБ DIN 125 Spec
Продавець: Инструменты
200 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17O20000007O14200001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шайба Плоска М14 Набір 50 шт ЦБ DIN 125 Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шайбы | Плоская |
| Внутренний диаметр | 14 мм |
| Материал шайбы | Сталь |
| Наружный диаметр | 28 мм |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 125 |
| Толщина шайбы | 2.5 мм |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Класс прочности | 140HV |
| Количество в упаковке, шт | 50 |
| Метрическая резьба, М | 14 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Плоские |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-01



