
Шайба Швидкознімна Стопорна Ø 24 мм Набір 10 шт DIN 6799 Spec
Продавець: Инструменты
330 ₴660 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17X00000007X24000001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шайба Швидкознімна Стопорна Ø 24 мм Набір 10 шт DIN 6799 Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шайбы | Быстросъемная |
| Внутренний диаметр | 24 мм |
| Материал шайбы | Сталь |
| Наружный диаметр | 44.6 мм |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 6799 |
| Толщина шайбы | 2 мм |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Класс прочности | 580HV |
| Количество в упаковке, шт | 10 |
| Покрытие | Фосфат |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Стопорные |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-27
Переваги
Гарне обслуговування



