
Шайба Збільшена Плоска М12 Набір 30 шт ЦБ DIN 9021 Spec
Продавець: Инструменты
240 ₴450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17N20000007N12200001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шайба Збільшена Плоска М12 Набір 30 шт ЦБ DIN 9021 Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шайбы | Плоская увеличенная |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Материал шайбы | Сталь |
| Наружный диаметр | 37 мм |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Толщина шайбы | 3 мм |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Класс прочности | 100HV |
| Количество в упаковке, шт | 30 |
| Метрическая резьба, М | 12 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Плоские |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




