
Щітка для взуття для замші та нубука 4-х стороння 16*3*3 см Х2-152 в упаковці 8 шт
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 89025/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Щітка для взуття для замші та нубука 4-х стороння 16*3*3 см Х2-152 в упаковці 8 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал ворса/рабочей поверхности | Резина |
| Материал обуви | Нубук |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Назначение щетки/губки | Для чистки |
| Тип | Щетка для обуви |
| Форма | Фигурная |
| Ширина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-12



