
Шкатулка-органайзер для прикрас шкіряний Чорна Скринька для зберігання прикрас
Продавець: Kanctovar
199 ₴300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7143/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Шкатулка-органайзер для прикрас шкіряний Чорна Скринька для зберігання прикрас». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Форма | Квадратная |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Состояние | Новое |
| Внутренняя отделка | Бархат |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-05
Переваги
Товар був у наявності2024-07-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


