
Шланг для поливу X-Hose 75 метрів SN27
Продавець: Sense
327 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 75MMC4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Шланг для поливу X-Hose 75 метрів SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →
Шланг для поливу з розпилювачем XHOSE PRO 7 режимів роботи

Шланг для поливу 75 м, з розпилювачем V-HOSE PRO + Шланг 60 м / Шланг, що розтягується

Шланг для поливу 22,5 м + розпилювач, V-HOSE / Садовий шланг що розтягується / Поливальний шланг

Садовий шланг для поливу 60 м з розпилювачем, V-HOSE PRO / Шланг, що розтягується
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Magic |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 75 м |
| Диаметр | 20 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Цвет | Синий |
| Количество слоев | 2 |
| Рабочее давление | 12 атм |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Материал шланга | Тканное полиэфирное полотно латекс АБС-пластик |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-20
Хороший товар за хорошу ціну
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-20
Всё нормально. Шланг отличный. Единственно что, так это то, что прислали шланг зелёный, а на фото в описании заказа синий...
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності